Посмотрите новый сайт / Vaadake uut saiti / Check out the new site

Loading...
Logo Granit

1. Sõltuvalt pinnasest kaevatakse kõikidele postidele süvendid sügavusele 650 mm – 1300 mm vastavalt tara sektsiooni arvule.  Nõrkade või savipindade puhul kaevatakse süvendid pinnase külmumise sügavusele, eelnevalt aga betoneeritakse sügavusele 650 mm. 

2. Süvenditesse N 1 ja N 2 paigaldatakse 2 posti vertikaalselt, vastavalt vertikaalplaneeringule. Post N 1 kinnitatakse kiiludega.

3. Kallutades posti N 2 vastassuunas postist N 1, sisestatakse esimese sektsiooni paneelid postide soontesse, tagastades posti N 2 järk-järgult vertikaalasendisse ning kinnitatakse see kiiludega. 

4. Post N 1 tsentreeritakse ja betoneeritakse, post N 2 jäetakse kiiludega lahtikiilutatuks. 

5. Süvendisse N 3 paigaldatakse post N 3 ning kallutades seda postist N 2 kõrvale, paigaldatakse postide soontesse teise sektsiooni paneelid. Post N 3 kiilutakse lahti kiiludega, posti 2 aga tsentreeritakse eelnevalt 1 ja 2 sektsioonide vahel ja betoneeritakse. 

6. Seejärel korratakse protseduuri vajalik arv kordi kuni piirde täieliku paigaldamiseni.

Seoses sellega, et GEOS betoonpiirded on dekoratiivsed ja omavad ilusat pealispinda maastike ning majade ja platside välisilme kaunistamiseks, on soovitatav kõik need kohad, kuhu võib sattuda mustus sõidukite rataste alt, talvel aga kemikaalide ja soolaga läbiimbunud lumi ja liiv, täiendavalt kaitsta spetsiaalse niiskuskindla immutusega * Graniit 28 * või * Graniit 28 NS *. Sel juhul betoon ei lõhustu, mistahes mustus aga, mis satub immutatud pinnale, on kergesti eemaldatav veejoaga.