Посмотрите новый сайт / Vaadake uut saiti / Check out the new site

Loading...
Logo Granit

GEOS TEK OÜ

Firma on Kirde-Eesti suurimaks dekoratiiv-, uht- või lihvbetoonist laia valiku toodete  tootjaks. 

Ajalugu

Firma oli loodud 2002.aastal. Vähem kui aastase tootmistegevusega suutis Geos TEK OÜ väljuda regiooni ja Eesti turule laialdase toodanguvalikuga ning võtta selles liidripositsioon oma segmendis.   

Tehnoloogia

Tootmise aluseks on betoontoodete vibrovalu tehnoloogia jooksvatel ja statsionaarsetel vibroliinidel eesrindlike euroopa tehnoloogiate, unikaalsete komponentide ja materjalide kasutamisega, mis võimaldavad saada kõige kõrgemat kvaliteeti toodangut, mis vastab kõikidele euroopa normidele ja standarditele dekoratiivse ja viimistlusehituse ja dekoratiivsete betoontoodete tootmise valdkonnas. 

Personal

Firma tootmispersonal on läbinud väljaõppe parimates vibrovalu tehnoloogiat kasutatavates Tšehhi ja Saksamaa kompaniides. Geos TEK OÜ spetsialistid kasutavad kõiki oma betoonlahuste valmistamise, samuti toodete vormimise ja tookimise  teadmiseid ja meisterlikkust selleks, et tellijal oleks võimalik saada kõige kõrgemat kvaliteeti toodangut. 

Toodang 
Geos TEK OÜ toodab ja müüb betoonist väiketoodete laialdast valikut, mis jaguneb 11põhirühma: 

 1. Murtud fassaadikivi GEOS-kivi
 2. Fassaad- ja viimistluskivid
 3. Pesu- ja lihvbetoonist trepiaste, plaadid ja paneelid 
 4. Terrassplaadid
 5. Dekortaiivsed kõnnitee- ja aiakivid
 6. Kõnnitee-ja tänavakivid 
 7. Betooni tooted kanalisatsioone jaoks
 8. Linna heakorrastuse elemendid
 9. Metall ja sepistatud tooded
 10. Väikearhitektuurised betoontooted ja aiad
 11. Kalmistu heakorrastamine
 12. Samuti meie firma tarnib prügikonteinerid (saaksa firma- " Weber ")


Tootmissfäär

 • Era- ja munitsipaalmajade õued, juurdesõidu ja parkimisteed, asustatud punktide väljakud ja tänavad, parkimis- ja jalakäigu tsoonid. 
 • Hoonete fuajeed; tootmis-, kaubandus-, lao-, garaaži- ja keldriruumide põrandad; trepid, sissekäigud, väljakud ja aiateed.  
 • Hoonete soklite ja fassaadide viimistlus naturaalkivi struktuuri imiteeriva plaadiga, kuid mis on püsivam, pikaaegsem ja hinna poolest kättesaadavam; kontorite, majade, korterite siseruumide viimistlus; kaminate, saunade ja vannitubade viimistlus. 
 • Eraõuemajade, maamajade, suvilate ja aiamaade eksklusiivlahendus ja maastikuline planeerimine. 
 • Asustatud punktide parkide, kõnniteede, tänavate ja väljakute heakorrastamine. Aiamaade, eramajade, maamajade, puhkemajade ja sanatooriumide unikaalse disaini loomine. 

  Geos Tek tehas toodab kalmistu toodete assortimenti

Turg 
Geos TEK OÜ müüb oma toodangut kogu Eesti territooriumil ja ekspordiks.  Kasutades parimat tehnoloogiat, plaadi liikide ülisuurt valikut, laialdast värvigammat ja individuaalset lähenemist igale tellijale, on firma Geos TEK OÜ veendunud selles, et suudab rahuldada oma kõige nõudlikemate ostjate nõudluseid. 

Tehas asub Ida-Virumaal. Paikneb trassil Tallinn-Narva. Me laseme me välja kvaliteetset toodangut, mis enamuses ei oma analooge turul. Paindlik lähenemine klientidele, konkurentsivõimelised hinnad, garantii kogu toodangule, tarnimised üle kogu Eesti ja eksport. Kutsume koostööle disainereid, arhitekte, ehitajaid, ehitusmaterjalide edasimüüjaid ja potentsiaalseid kliente, kes soovivad kaunistada oma elamu või kontori interjööri, fassaadi või maastikku.